Tandemový seskok padákem jako adrenalinový dárek

Tandemový seskok padákem jako adrenalinový dárek

Pokud Vás nebo někoho z Vašeho okolí zajímá, jak vypadá Země z výšky a máte rádi adrenalin, pak právě Vám nabízíme nejoblíbenější adrenalinový zážitek Tandemový seskok padákem. Vyletíte do výšky 4 000 metrů. Prožijete krásný výhled se zkušeným tandem pilotem. Tandemový seskok padákem je nejjednodušší cesta, jak zažít to, o čem jste doposud jen snili.

Před samotným skokem dostanete od zkušeného tandem pilota krátkou instruktáž, kde Vám vše vysvětlí.

Po krátkém zaškolení Vám zapůjčí oblečení, nasednete do letounu, který Vás vyveze do požadované výšky, tandem pilot si Vás k sobě připoutá a společně vyskočíte. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandem pilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu. Pokud budete chtít, můžete si také vyzkoušet řízení padáku.Pak už jen následuje bezpečné přistání na zem. Po přistání obdržíte certifikát o absolvování tandemového seskoku padákem a Vám zůstává nepřekonatelný zážitek, na který se nedá zapomenout.

Tandemový seskok padákem nabízíme v lokalitách Čechy – Most, Kolín nebo Příbram, Morava – Kunovice a Prostějov. Tandemový seskok padákem mohou absolvovat nejen ženy a muži, ale i děti od 8 let a minimální výšky 120 cm. Ani váha pasažéra není omezena. Pokud vážíte nad 110 kg, je potřeba váhu předem nahlásit. Tandemový seskok padákem může absolvovat kdokoli, kdo netrpí cukrovkou, epilepsií nebo závažnou srdeční chorobou.

Láká Vás tento adrenalinový dárek? Neváhejte a objednejte ho v naší zážitkové agentuře Esennce.

 
Úvodem

Co Vás při absolvování tohoto zážitku čeká? Instruktáž před seskokem. Vyhlídkový let do výšky 4000m. Volný pád rychlosti ...
Číst dále...

Tandemové seskoky
Sledujte nás