Tandemový seskok Příbram

Tandemový seskok Příbram

Květiny, lahev, bonboniéra, tenisová raketa a v nejhorším případě šála či pantofle. Nepřipomíná Vám to něco? Chtěli byste se vymanit ze stereotypu opakujících se oslav, opakujících se dárků? Chcete dát něco víc? Přestaňte se stresovat vybíráním fádních věcí. Dejte daleko víc. Dávejte zážitky. Dejte obdarovanému něco, co mu udělá opravdovou radost. Splňte mu jeho dávný sen. Naše zážitky umí splnit sny rozličného druhu. Tandemový seskok padákem zaručeně potěší všechny milovníky adrenalinových zážitků.

Jako zkušený parašutista si budete moci všechno vyzkoušet, zvolíte-li tandemový seskok Příbram. Během krátké instruktáže se od tandempilota dozvíte vše potřebné, obléknete se do kombinézy a můžete zamířit až do nebes. Napětí pocítíte už při startu letadla. Vzdalující se země Vám zaručeně rozbuší srdce. Vše vyvrcholí výskokem ve čtyřtisícové výšce krokem do prázdna, po kterém okusíte přibližně minutu trvající volný pád. Až dvousetkilometrovou rychlostí se budete blížit k zemi. Divoký let ukončí otevření padáku a Vy si budete sami po několik minut moci vyzkoušet řízení padáku. Na závěr převezme tandempilot řízení a Vy měkce dosednete zpět na zemi. Na závěr dostanete osvědčení o absolvování seskoku a jako dárek navíc tričko s tandem motivem. Zážitky je tandemový seskok padákem doslova nabitý. Svůj jedinečný zážitek si můžete nechat zaznamenat i na video a připomenout si ho kdykoliv později.

Tandemový seskok Příbram darujete svému blízkému v efektním balení, obsahujícím dárkový certifikát a průvodní dopis s možností osobního věnování dle Vašeho výběru. Hoďte za hlavu společenské povinnosti a tuctové věcné dary. Darujte něco, co se pro Vašeho blízkého stane dárkem nezapomenutelným a dárkem nejcennějším. Věnujte radost. Dáte daleko víc, než jste si mysleli.

 
Úvodem

Co Vás při absolvování tohoto zážitku čeká? Instruktáž před seskokem. Vyhlídkový let do výšky 4000m. Volný pád rychlosti ...
Číst dále...

Tandemové seskoky
Sledujte nás