Adrenalinový tandemový seskok

Adrenalinový tandemový seskok

Milióny lidí na celém světě doslova propadli adrenalinovým sportům a disciplínám. Není se čemu divit – extrémní zážitky u nás vzbuzují pocit euforie z překonání svých osobních limitů a patří mezi události na které se častokrát vzpomíná celý život.

Na vlastní kůži si můžete některou z extrémních disciplín vyzkoušet i vy. A pokud to opravdu není váš styl, můžete adrenalinový zážitek věnovat, jako originální dárek. Vaši blízcí budou určitě potěšeni a hned tak na vás nezapomenou.

Jedním ze zážitků, které jsou skutečně velkým extrémem je tandemový seskok. Zažijete při něm ty stejné pocity, jaké znají jen parašutisté. Pro začátek vás samozřejmě čeká teoretická příprava. Poté už ale nasednete do letadle, které vás bude pomalu unášet vzhůru k nebesům. Lehká nervozita, kterou pocítíte v žaludku, bude stoupat společně s letadlem a vyvrcholí ve chvíli, kdy společně s instruktorem stane v otevřených dveřích, připraveni k největšímu skoku vašeho života. Zažijete pocit volnosti, který donedávna patřil výhradně ptákům.

Jak probíhá tandemový seskok

Tandemový seskok se skáče se z výšky 4000 metrů. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na zem.

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 110 kg. Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a v chladnějším období také teplejším oblečením pod kombinézu a rukavicemi. Tento zážitek patří mezi nejsilnější adrenalinové momenty, jaké můžete v životě zažít. Pokud jej někomu věnujete, jako dárek, jistě nebude zklamaný.

 
Úvodem

Co Vás při absolvování tohoto zážitku čeká? Instruktáž před seskokem. Vyhlídkový let do výšky 4000m. Volný pád rychlosti ...
Číst dále...

Tandemové seskoky
Sledujte nás