Kdy, kde a jak si to užít?

Kdy, kde a jak si to užít?

Zajímá vás, co obsahuje takový zážitek, jako je tandemový seskok padákem? Zde se dozvíte odpovědi na následující otázky:

Co může obsahovat takový zážitek, jako je tandemový seskok padákem?

Každý, kdo si zažije tento adrenalinový zážitek, si užije spoustu skvělé zábavy, která je reprezentovaná čistým vzrušením a adrenalinem.

Ti, kterým bude tento úžasná zážitek dopřán, si užijí asi patnáctiminutový let vzduchem, kdy budou pomalu klouzat k zemi. To ale není vše, účastníci takového zážitku si mohou nechat pořídit i DVD záznam doprovázený fotografiemi, které pořídí další samostatně skákající parašutista, samozřejmě také profesionál v oboru.

Jak to proběhne?

Jako první, po příjezdu na letiště, je na řadě krátká instruktáž, kde vám bude vysvětleno vše důležité. Poté se oblečete do kombinézy a obléknete si speciální moderní postroj určený přímo pro tandemové seskoky padákem. Během stoupání letadla se seznámíte a spoutáte s vaším tandemovým pilotem a vyskočíte z výšky 4000 metrů z letounu L-410 Turbolet.

Poté si budete užívat minutu volného pádu rychlostí přibližně 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandemový pilot padák a vy si už budete užívat jen volný let pod padákem.

Z přistání nemusíte mít strach, přistání provede váš pilot.

Kdy a kde?

Tandemové seskoky padákem jsou zážitkem, který si zaslouží pozornost a tak se tyto skoky dají provozovat klidně po celý rok. Ale nejlépe od března do listopadu. Létat se dá odkudkoliv, ale nejlépe to jde z Příbrami, Kolína a z Prostějova.

Nějaké podmínky?

Skoro na jakýkoliv adrenalinový zážitek musíte být proškoleni, naučeni nebo mít oprávnění k řízení. U tandemového seskoku padákem nikoliv. Stačí netrpět na nemoci jako je epilepsie, cukrovka, srdeční a oběhové choroby a být starší než deset let.

Nepotřebujete ani žádné dlouhé školení, stačí vám desetiminutová instruktáž.

 
Úvodem

Co Vás při absolvování tohoto zážitku čeká? Instruktáž před seskokem. Vyhlídkový let do výšky 4000m. Volný pád rychlosti ...
Číst dále...

Tandemové seskoky
Sledujte nás