Tandemový seskok

Tandemový seskok

Rádi byste měli nějaký nezapomenutelný zážitek, o kterém budete moci vyprávět kamarádům, ale i rodině? Chcete prožít něco jedinečného, při čem Vám bude tuhnout krev v těle, ale zároveň se budete skvěle bavit? Potom je tu pro Vás tandemový seskok padákem, který zajisté splní Vaše nejdivočejší sny. Zároveň se jedná i o unikátní zkušenost která se řadí na první místa v kategorii adrenalinové zážitky, protože profesionální tandem instruktor s Vámi absolvuje seskok z výšky 4000m. Neváhejte a zažijte krásu volného pádu i Vy, společně se zážitkovou agenturou Esennce.cz.

Výhodou zážitku je i to, že nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před samotným tandemovým seskokem, a poté již budete moci skočit z výšky 4000 metrů a užívat si krásy volného pádu. Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem, to vše bude Váš tandemový seskok padákem, který můžete využít i jako jedinečný dárek k vánocům nejen pro členy rodiny, přátele, či třeba kolegu z práce.

Samotný adrenalinový zážitek obsahuje pozemní přípravu, tandemový seskok padákem pro jednu osobu, volný pád ze 4000m a certifikát o absolvování tandemového seskoku. Tandemový seskok se skáče se z výšky 4000 metrů z letounu L-410 Turbolet. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Vyzkoušejte si tedy i Vy, jaké je to seskočit z letadla, či padat volným pádem o rychlosti 200 km za hodinu, protože společně se agenturou zajišťující zážitkové dárky, Esennce.cz se Vaše sny stanou skutečností.

 
Úvodem

Co Vás při absolvování tohoto zážitku čeká? Instruktáž před seskokem. Vyhlídkový let do výšky 4000m. Volný pád rychlosti ...
Číst dále...

Tandemové seskoky
Sledujte nás